gainpower-fiyati

Gain Power İçeriğinde Ne Var

Gain power takiyesi ürünün içeriği keçi boynuzu, muz, tarcın, hindistan cevizi, süt tozu, polen, propolis, kına, kudret narı ve kakao gibi besinler yer alır. İçeriği ağırlıklı olarak protein ve karbonhidrattır.
Şimdi gain power içeriğindeki bitki ya da gıdalara gelecek olursak:
Keçi boynuzu: Taze ve kurutularak tüketilebilen bir bitkidir. Genellikle Akdeniz ülkelerinde yetişir. En meşhuru Kıbrıs keçi boynuzudur. Ağaçları 4 ile 6 metre arası olup taze olarak yenildiğinde şekerli bir tadı vardır.
Muz: Muz ülkemizde de anamurda yetişir. Yani bir başka deyişle mikroklima özelliği olan yerlerde. Anavatanı Asya olarak bilinse de en çok güney amerika taraflarında yetiştirilir. Bir çok kişinin beğenerek yediği besin deposu muz gain power içeriğini oluşturan meyvelerden biridir.

Polen: Eskiden beri bilinen bir besin olan polende ürünümüz içerisinde yer alır.

Kudret narı: Halk arasında acaip elma olarak da bilinen kudret narı yetişince önce yeşil daha da oldunlaşınca altın sarısı rengini alır. Büyüdükçe meyveleri kendi arasından ayrılarak büyür. Kudrat narı tohumundan kudret narı macunu ve yağı elde edilir. Ülkemizde Yalova ilinde ve Bursa ilinde üretim sağlanmaktadır.

Kına: ÖZellikle Arabistan bölgesinde yetişir. Ağacı görüntü olarak sedir ağacına ve yaprakları da zeytin dalı yapraklarını andırır. Genelde kültürümüzde ele ya da saça sürüldüğü bilinsede kına çiçeği yağı olarakda kullanılır. Bu yağlar tıpkı susam yağı ve menekşe yağının çıkarıldığı gibi çıkarılır.

Gain power içeriği hakkında bilgiler verilen bu sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yazın
Gain Power