gainpower-fiyati

Kudret Narı İçerikli Gain Power

Gain power kudret narı içerikli gıda takviyesi ürünü resmi satış sayfasını ziyaret etmekte bulunmaktasınız. Bir adedi 59 liradan satılmakta olan bu ürünün içerisinde bir çok protein ve karbonhidrat barındırmakla birlikte bu yazımızda kısaca kudret narı meyvesine değineceğiz.
Kudret Narı: Bu meyvenin Anavatanı Hindistan olarak bilinmekle birlikte  otsu,  parçalı yapraklı bir meyve türüdür. 1 yılda olgunlaşabilmektedir. Olgunlaştıkça meyveleri birbirinden ayrılır. Bu meyvenin ağaçları sarı çiçekler açmakla birlikte meyve taneleri sarı ve turuncu renktedir. Özellikle son bahar ayları gibi toplanan bu meyveler Türkiye’de Yalova ve Bursa gibi illerde yetişmektedir.

Boyları 8 cm ile 12 cm, enleri ise 4 ile 9 cm arasında değişmektedir. Şekil olarak uçlara doğru sivri bir görüntüsü vardır. Taze tüketilmekle birlikte bu meyveden kudret narı yağı ve kudret narı macunu da elde edilmektedir.
Yararları kısmını bu sayfadan verememekteyiz. Kanun gereği gıda takiyesi satan sitelerde bunların yayınlanması yasaktır. Dileyen diğer sitelerden kudret narı faydalarını araştırabilir.

Yukarıda sizlerle gain power içeriğinde yer alan kudret narı meyvesi ile ilgili kısaca bilgi verdik bunların içerinde nerede yetişir, nasıl olgunlaşır, boyları ve renkleri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık.
Ürün fiyatını merak edenler sitemizde 79 lira ve 8 lira kargo ücretiyle yani toplamda 87 liraya evinize kadar ulaştırılmaktadır.  2 li, 3 lü ve 5 li paket fiyatları için lütfen anasayfada daki fiyat ve kampanya bölümünü inceleyiniz. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Yorum Yazın
Gain Power